pokoje

pokój dwuosobowy
pokój rodzinny
Apartament
Duży, przestronny i jasny pokój w delikatnych pastelowych kolorach z funkcjonalnym umeblowaniem. Do wyboru pokój z łożem małżeńskim lub z dwoma osobnymi łóżkami. Pokoje posiadają: łazienkę, lodówkę, TV sat,
radio (z funkcją budzika), sejf, telefon, antyalergiczne poduszki i kołdry, meble z drewna sosnowego, miejsce do wypoczynku wyposażone w ławę, fotele i sofę (w wybranych pokojach), balkon (w wybranych pokojach), klimatyzację (w wybranych pokojach), bezpłatny, bezprzewodowy dostęp do Internetu.
ze śniadaniem
ze śniadaniem i serwowaną obiadokolacją
Pokój dla 4 osób, składający się 2 oddzielnych pokoi (każdy po 30m2) ze wspólną łazienką. Powstało z myślą o rodzinie z dziećmi lub osobami wspólnie podróżującymi. Pokoje posiadają: łazienkę, lodówkę, TV sat, radio (z funkcją budzika), sejf, telefon, antyalergiczne poduszki i kołdry, meble z drewna sosnowego, miejsce do wypoczynku wyposażone w ławę, fotele i sofę (w wybranych pokojach), balkon (w wybranych pokojach), klimatyzację (w wybranych pokojach), bezpłatny, bezprzewodowy dostęp do Internetu.
ze śniadaniem
ze śniadaniem i serwowaną obiadokolacją
Apartament (60m2) dla 2 osób składający się z sypialni oraz pokoju dziennego. Do wyboru apartament z łazienką z wanną lub prysznicem. Pokoje posiadają: łazienkę, lodówkę, TV sat, radio (z funkcją budzika),
sejf, telefon, antyalergiczne poduszki i kołdry, meble z drewna sosnowego, miejsce do wypoczynku wyposażone w ławę, fotele i sofę ( w wybranych pokojach), balkon (w wybranych pokojach), klimatyzację (w wybranych pokojach), bezpłatny, bezprzewodowy dostęp do Internetu.
ze śniadaniem
ze śniadaniem i serwowaną obiadokolacją
Galeria zdjęć