Co dziś zaplanowałeś na swoje przyjęcie?

przygotujemy dla Ciebie wszystko czego zapragniesz, smaczne, pięknie podane, a nawet z obsługą jeżeli tylko zechcesz – specjalnie dla Ciebie

Pozwól swoim gościom zachwycić się podanymi przez Ciebie kulinariami.

Hotel Kłodzko świadczy dla Państwa usługi cateringowe z obsługą gastronomiczną dla firm, instytucji oraz osób prywatnych. Dostarczamy zarówno zimne przekąski jak i gorące potrawy, zapewniamy obsługę kelnerską, cały potrzebny sprzęt oraz dekoracje. Działamy na terenie Kłodzka i okolic. Dysponujemy transportem, zatem przyjęcia urządzamy w miejscu wyznaczonym przez Państwa lub sami proponujemy wyjątkowe miejsce (z wystrojem dostosowanym do charakteru i klimatu uroczystości) z dogodną lokalizacją.

Jesteśmy przygotowani do obsługi różnego rodzaju wydarzeń niezależnie od warunków i okoliczności. Polecamy się na takie imprezy jak: bankiety, biesiady, bale, gale, imprezy sportowe, konferencje, wydarzenia kulturalne, imprezy integracyjne, pikniki firmowe, szkolenia, zjazdy i wiele innych.

Specjalnie dla Ciebie wciąż szukamy nowych smaków

Nasz szef kuchni wciąć eksperymentuje i poszukuje nowych smaków, aby zadowolić Państwa podniebienia.

Jest to szalenie ważne szczególnie przy stałej współpracy tak, aby Państwa goście nie znudzili się dostępnym menu i wciąż z utęsknieniem czekali na kolejną ucztę.

Oferujemy bowiem również współpracę w zakresie codziennej obsługi gastronomicznej instytucji i firm: lunche, spotkania biznesowe, catering biurowy, bufety, dostawa gotowych zestawów obiadowych dla pracowników.

W trakcie realizacji zamówień dokładamy wszelkich starań aby zadbać o Państwa zadowolenie. Zapewniamy wysoką jakość serwowanych potraw przygotowywanych przez Nasz doświadczony personel, menu dostosowane do charakteru uroczystości, odpowiednią oprawę estetyczną oraz miłą i fachową obsługę.

PROPOZYCJE MENU:

Specjalnie dla Ciebie:

  • przygotujemy menu według Twoich wytycznych
  • przygotujemy wyśmienite kulinaria
  • pięknie podamy i udekorujemy wszystkie potrawy
  • przygotujemy dekoracje w miejscu Twojej imprezy
  • zapewnimy odpowiednie pojemniki lub bemary utrzymujące ciepło i umożliwiające estetyczne serwowanie potraw
  • w miarę potrzeb zapewnimy zastawę, sztućce, szkło oraz obsługę kelnerską
  • zjawimy się na miejscu przygotowani na to, aby obsłużyć Twoich gości z najwyższą starannością